Casual Club Gerçekleri

2013-02-10 14:08:00

 

Bir adet domain 3-5 mesaj gönderecek kişi ile milyonları kazanabileceğiniz bir sayfanız olsun istemezmisiniz? İşte size fırsat!!!
Sürekli web sayfaları ile uğraştığımızdan dolayı bu işle uğraşan 1-2 arkadaşımızla yeni ve farklı olan her siteyi inceleriz ve iç kısmına girip neyin nasıl yapıldığını araştırırız. Tüm bunlar bize bir web sayfası yaparken ne kadar yenilikçi olduğumuzu ve neyi eksik yaptığımızı gösterir. Bu tür incelemeleri Web Sayfalarımızda paylaşmayız ama bu incelemiş olduğumuz site gerçekten, bu işle uğraşan ve para kazanmayı amaçlayan kişilere çok büyük bir faydası olacaktır. “Çok Güzel Bir Pazarlama Tekniği”
Bu Casual Club Nedir?
Sitelere verdiği reklamlara ve hazırladığı TV Reklamlarına bakacak olursanız, içerideki insanların gerçek olduğuna inanırsın. Ama firma sahiplerinin yaptığı bu web sayfası en az masrafla en büyük getiriyi sağlıyor ve oldukça basit.
Casual Club Aslında, Kendi türleri arasında sıradışı bir tanışma, buluşma vs. sitesi. Sizin özelliklerinize ve ne aradığınıza bağlı olarak sitenin kendisi arkadaş öneriyor. Yani bir arama, tarama vs. olayı yok. Kullanıcılar resim yükleyemiyor, sitenin kendisinin koyduğu default bay ve bayan fotoğrafları var. İşin gizemini artırıyor. Çok detaylı profil bilgileri yok, belli başlı özelliklerinizi ve zevklerinizi belirtiyorsunuz. (Ekşi Sözlük, Amorfolyus)
Siteye ilk üye olduğunuzda normal bilgilerinizi giriyorsunuz ve alıntıdan da okuduğunuz gibi zevklerinizi belirtiyorsunuz. Sonrasında size arkadaş önerileri sunuyor. Bu kişilerin sayfalarına baktığınızda, Yaşı, Oturduğu Yeri, Tercihlerini, Zevklerini ve Fiziksel Özelliklerini görüyorsunuz. İletişime geçmek için anca mesaj atmanız gerekiyor ve bunun içinde üye VIP Üye olmanız gerekiyor. Zaten VIP Üye olduktan sonra size bir daha mesaj atılmıyor 
VIP Üye Fiyatları, Oldukça yüksek ama sitenin her yeri kandırmaya yönelik olduğu için 3,6 ve 12 Aylık üyelik fiyatlarının size 1 aylık fiyatını  BÜYÜK bir şekilde yazıyor. Oysa sağ tarafında KÜÇÜK bir ifadeyle büyük rakamı yazıyorlar. Üye olduktan sonra istediğiniz kişiye mesaj atabilir, sitenin söylediği tarzda “Fantezinizi Kabartabilirsiniz”
Bu Sistem Nasıl İşliyor ve İnsanlar Bu Tuzağa Nasıl Düşüyor?
Eğer siteye normal üye olursanız en geç 12 Saat içerisinde herhangi bir kullanıcıdan size mesaj atılıyor. (Bu kullanıcıların hepsi Site yöneticileri tarafından oluşturulmuş hayali kişilerdir.) Bu mesaj sizde bir hayli heyecan oluşturabilir. Bu mesajı okumanız için VIP Üye olmanız gerekiyor. VIP üye olduktan sonra sizi en vurucu mesajı okumaya hazır olun. Normal bir mesaj yerine direkt konuya balıklama dalınmış ve size off be dedirten bir mesaj karşınıza çıkar. İşte burada yemi yutmuş oluyorsunuz. Aslında size gönderilen mesaj sahte. Bir daha o kullanıcıdan mesaj alamayabilirsiniz E artık ödeme de yaptığınız herkese mesaj atabilirsiniz. İstediğinize istediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Hepsi sistem tarafından okunup kişilerin isteklerine bağlı cevaplanan mesajlardır. Belki de bir erkekle mesajlaşıyor olabilirsiniz 
Ödemenizi yaptıktan sonra site mail adresinize uyumlu kişileri profilinize bakan kişileri yolluyor. Sizde merakla siteye giriyor ve inceliyorsunuz. Mesajlarınızı yolluyor ve kişilerden yanıtlar bekliyor siteyi sürekli açıp duruyorsunuz.
Bu Web Sayfası sizle kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor. İstediğinde mail yolluyor istediğinde sizin yollamış olduğunuz mesajlara cevap veriyor. Ödemiş olduğunuz para ile sadece fantezilerinizi mesajlar yoluyla yaşamış oluyorsunuz  Sizleri ödemiş olduğunuz süre dolasıya kadar haftada 1-2 mesaj atarak oyalıyor. Sizde öyle bekliyorsunuz..
Bunun gerçek olmadığını nerden mi biliyoruz?
Öncelikle sizde deneyebilirsiniz. Farklı mail hesapları ile mail açın ve bekleyin, her iki hesabınıza da şu kişi mesaj attı diye mail gelecektir. Zannetmeyin ki o kadar aç bayanlar yok içeride. İsterseniz risk alıp VIP üye olun ve bekleyin bakalım bir daha mesaj gelecek mi? 
Biz VIP üye olup bekledik ve ardından bir normal hesap daha açtık. Nedense normal hesaba direkt mesaj atan oldu 
Düşünsenize, elinizin altında çok basit bir site, gerçek üye resmi yok, ayrıntılar yok, tamamen cinsel ilişkiye yönelik, anonim isimler ve fanteziler. Web Sayfa yöneticilerini uğraştıracak detay yok, isim yok. Sadece mesaj gönder.
 
 
[M.Keskinoğlu'dan Alıntıdır]

28913
0
0
Yorum Yaz